BÖLÜMLER

Definasyon Podcast Bölüm #1 – Rekorlar ve Uç Noktalar

Bölüm #1 Özeti: Sporlarda kırılan rekorların ve sporcuların ulaştığı uç noktaların ele alındığı bölümde 8 saat 15 dakikalık Plank rekorundan ulaşılmış en düşük yağ oranına kadar birçok farklı rekoru değerlendirdik.

Definasyon Podcast Bölüm #2 – Stüdyo Dersleri

Bölüm #2 Özeti: Atletik Performans Koçu Talha Beşir ile stüdyo derslerinin ortaya çıkışını, Yoga, Zumba, Pilates gibi sınıf dersi türlerini ve dünyadan örneklerle birlikte personal trainer stüdyolarını konuştuk.

Definasyon Podcast Bölüm #3 – Sporda Teknoloji

Bölüm #3 Özeti: Teknolojinin spora dahil oluş biçimini, akıllı saatlerden uyku takip cihazlarına, giyilebilir teknoloji ürünlerinden Nike’ın Breaking 2 projesine kadar birçok kritik konuyu ele aldık. İzlerken hem spor yaparken kullanabileceğiniz cihazları öğrenecek, hem de eğleneceksiniz.

Definasyon Podcast Bölüm #4 – Aksiyon Kahramanları

Bölüm #4 Özeti: Geçmişten günümüze hayatımızda iz bırakan aksiyon kahramanlarını ele aldığımız bölümde Rocky ve Terminatör gibi unutulmaz serilerden, vücut geliştirme efsanesi Arnold Schwarzenegger’in sinema kariyeri ve bir jenerasyon üzerinde unutulmaz izler bırakmış Jackie Chan gibi isimlerin kariyerlerine değindik.

Definasyon Podcast Bölüm #5 – Programlar ve Periyodizasyon

Bölüm #5 Özeti: Vücut tipiniz ve form durumunuz ne olursa olsun, hedeflerinize ulaşmak için kendinize uygun antrenman programını uygulamanız gerekir. Definasyon’un bu bölümünde, tüm vücut tipleri için temel bir reçete ortaya koymaya çalıştık ve amacınız ne olursa olsun (kilo alma, kilo verme, dayanıklık artırma, yağ yakma) kendinize yol haritası çizebileceğiniz bir sohbet gerçekleştirdik.

Definasyon Podcast Bölüm #6 – Fitness Rotaları

Bölüm #6 Özeti: Yunan Adaları’ndaki yüzme aktivitelerinden Baltık Denizi çevresindeki bisiklet rotalarına, Bali’de sörf deneyiminden Himalayalar’da yoga tecrübesine ve hatta Doğu Karadeniz’deki muazzam trekking turlarına kadar katılabileceğiniz birçok fitness aktivitesini Atletik Performans Koçu Talha Beşir ile birlikte ele aldık. Bu bölümle birlikte daha önce bilmediğiniz birçok fitness tatilinden haberdar olacak ve sevdiğiniz sporu dünyanın birçok farklı yerinde yapabileceğinizi öğreneceksiniz.